Створення світу Богом чи теорія Дарвіна

От уже друге століття еволюційна теорія Дарвіна впевнено крокує по планеті і стала загальноприйнятою. Її викладають в школах, вищих учбових закладах і подають, як незаперечне пояснення біологічних процесів і походження життя. Стоп! Але це тільки теорія!

creation-or-evolution

Створення чи еволюціяЛюдський мозок рахується вершиною досконалості. Він складається з 100 мільярдів нервових клітин, при цьому кожна клітина являє собою самостійний комп'ютер і зв'язана з тисячами інших клітин.

Комп'ютерні фірми порівнюють швидкодію своїх виробів з швидкістю роботи клітин мозку. Однак в цих рекламах замовчується, що в мозку діють паралельно мільйони шляхів переробки інформації, в комп'ютері ж вона переробляється послідовно, крок за кроком. Порівняння в області розпізнавання зображень однозначно показує, що комп'ютер з відеокамерою настільки ще далекий від мозку з очима, як швидкість сучасних  космічних ракет – від швидкості світла.

Прихильники теорії Дарвіна вважають, що людина походить від мавпи. Мавпа, в свою чергу, як і всі наземні тварини, згідно теорії еволюції бере свій початок від амфібій, які зародилися в воді. Якщо подивитись ще далі, еволюціоністи вважають, що спочатку не було нічого, пустота, вакуум. І в цьому пустому просторі нізвідки з'явилась розплавлена вогняна куля, яка існувала поза простором і часом. Згідно еволюційної теорії Великого вибуху мільярди років назад у всесвіті стався потужний вибух і в результаті, як твердить сучасна астрономія, розплавлена вогняна куля розлетілась і з часом утворились планети, зірки і галактики. Потім сформувалась зірка під назвою «Сонце» і «сонячна система» І що дивно і просто захоплює - сформована начебто сама по собі сонячна система і планета Земля утворилась дивовижним чином: маса планети, швидкість обертання і відстань до Сонця ідеальні, щоб вода, яка є необхідною для життя, змогла знаходитись в рідкому стані. Просто неймовірно! Чи може вибух призвести до такого порядку? На Землі ми спостерігаємо, що наслідком вибуху є безлад, хаос, розруха. Чи могли б ви повірити, що внаслідок вибуху утворились різноманітні коліщатка і з плином часу самі по собі притягнулись один до одного і таким чином утворився … годинник. Напевно ніхто в таке не повірить, потрібно, щоб цим процесом хтось керував. То може і процесом створення світу хтось таки керував? Тільки всемогутній, вічний Бог, який контролює час, простір і матерії міг це зробити.

Чи можна вірити в теорію Дарвіна? Якщо вірити Дарвіну, то можна повірити і тому, що сильним поривом вітру на звалищі – може бути створений Мерседес. Якщо ви не повірили про годинник, створений внаслідок вибуху та Мерседес, як наслідок сильного пориву вітру, то чи зможете повірити, що людський мозок, який є вершиною досконалості виник сам по собі, випадково? Тільки всемогутній, вічний Бог, який контролює час, простір і матерії міг це зробити.

Якщо перейдемо до фактів, то знайдемо, що навіть запеклі прихильники теорії еволюції визнають, що якщо теорія еволюції вірна, то має бути велика кількість перехідних видів, яких просто немає.

Крім того вчені дарвіністи у визначенні віку Землі спираються на знайдені закаменілі останки тварин. Вони стверджують, що копалини формувались повільно, на протязі мільйонів років, бо їм просто необхідні ці мільйони років для еволюції. Насправді більшість закам'янілостей виникло під час всесвітнього потопу в часи Ноя всього лиш приблизно чотири з половиною тисячі років тому. А вік Землі складає приблизно шість тисяч років. Доказом того, що закам'янілості можуть формуватись швидко може бути закам'яніла шляпа шахтаря, яку той залишив в забої, виставлена в музеї австралійського штату Тасманія. Всього лиш за п'ятдесят років вона перетворилась в закам'янілість. Ще одним прикладом може бути закам'яніла шинка, виставлена в музеї Нової Зеландії. Вона закам'яніла коли виверженням вулкану накрило поселення.

Книга Буття > Розділ 1 > Вірш 1-31:

На початку Бог створив Небо та землю. А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води. І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло…

І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею

І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно! І був вечір, і був ранок, день шостий.

 Книга Буття > Розділ 2 > Вірш 1: 

І були скінчені небо й земля, і все воїнство їхнє. І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був чинив. І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створ