Просто про складне

В цьому розділі максимально просто, доступно і стисло подаються матеріали про  світогляд з позиції вічності, про всесвіт, створення світу, матеріальні і духовні поняття, про книгу книг Біблію. Крок за кроком читач має змогу ознайомитись з результатом багаторічних пошуків любові, істини, добра  істориків, науковців, теологів і простих людей. Можливо деякі ствердження будуть одкровенням для Вас. Наприклад те, що найвищим проявом любові є самозречення заради когось, що істина є одна, а не у кожного своя, а поняття добра в теперішньому світі неоднозначне, бо часто зло подається, як добро. Ці короткі статті є лише початком для глибшого вивчення тем, які тут розглядаються.

Нехай щастить Вам у пізнанні любові, істини, добра, бо від цього залежить наскільки плідним буде Ваше життя з позиції вічності.

Вчені і видатні люди про Бога

«Що втрачає людина, яка стає Християнином? Якщо після смерті виявляється, що Бога не існує, і його віра була марною, ця людина нічого не втрачає. Насправді цей чоловік прожив своє життя навіть більш щасливо порівняно зі своїми невіруючими друзями. Однак якщо Бог, небеса і пекло все ж існують, то ця людина потрапляє на небеса, а його друзі-скептики потрапляють в пекло, втрачаючи при цьому абсолютно все.»

Блез Паскаль

Віра і здоровий глузд

Для людини з атеїстичним мисленням назва теми є нонсенс (повною нісенітницею). Аксіомою,(початковим положенням, що приймається без доказів і лежить в основі доказів істинності інших положень) для багатьох жителів 21 століття являється несумісність віри у Бога і здорового глузду.

Створення світу Богом чи теорія Дарвіна

От уже друге століття еволюційна теорія Дарвіна впевнено крокує по планеті і стала загальноприйнятою. Її викладають в школах, вищих учбових закладах і подають, як незаперечне пояснення біологічних процесів і походження життя. Стоп! Але це тільки теорія!

Теорія відносності і… покаяння

Багато років тому в Німеччині Альберт Ейнштейн дав світу нове поняття, воно перевернуло весь науковий світ і змінило курс нашої історії. Це поняття - відносність, це дивні, фантастичні співвідношення між часом, відстанню і масою.

Розум - поле бою

На протязі всього нашого життя триває боротьба між світлом і темрявою, добром і злом, Богом і дияволом. Бій іде запеклий, нещадний, не на життя, а на смерть, від нього залежить наша доля. Поле бою в голові кожної людини, саме в розумі людському нуртують різні думки і приймаються рішення, тут початок кожного вчинку. Боротьба ведеться з давніх давен, від Адама і Єви. Першопричиною цього є війна на небі.

Підписка на Просто про складне