Головна

«Народ мій гине через брак знання»- пише пророк Осія (Осія 4,6) ще ~ 734 роки до Р.Х. Минуло ~2800 років, за цей час чимало знань у різних галузях науки і техніки допомогли людству винайти телефон, радіо, інтернет, літак, ракету, освоїти космос і багато ін. Та все ж і сьогодні «Народ мій гине через брак знання». Що саме потрібно знати, щоб не загинути? Коротка відповідь - треба знати чого хоче Бог, Той, хто створив все довкола і нас в тому числі. Який Його задум, який у Нього план? Чого Він очікує від нас? Можливо у Нього є план для кожного з нас? Так, як в оркестрі кожен інструмент має певну партію, щоб в цілому звучала чарівна музика, так і кожен з нас має виконувати якусь певну місію, щоб в цілому склалась картина Божественного задуму. 

Як же дізнатись чого хоче Бог? Про задуми і плани Бога ми можемо довідатись з Біблії - книги, яку написали Божі мужі під натхненням самого Творця. Ця унікальна книга містить хронологію подій від створення світу до часів перших християн. Часто аргументом недовіри до Біблії висувають, що теперішні тексти Біблії не відповідають тим, які були написані пророками під натхненням Духа святого. Автентичність біблійних текстів підтвердила знахідка кумранських рукописів http://plid.org.ua/biblioteka/7056. Дослідження цих рукописів показали, що Біблійні книги дійшли до нас у незміненому вигляді, з чим погодилися навіть затяті вчені-атеїсти. 

Біблія є базою, основою цього сайту. Святе Письмо представлене в 5-ти перекладах(4 українських-Хоменка, Огієнка, Куліша, Турконяка(УБТ) і 1 російський-синодальний). Кожен охочий пересвідчитись в точності Біблії може порівняти ці 5 незалежних перекладів. Для дослідження Біблії також зручно є те, що між перекладами легко перемикатись, а також можна переглянути всі 5 перекладів одночасно, що допоможе глибше зрозуміти зміст написаного.

Головна

 

Нехай щастить Вам у пізнанні любові, істини, добра, бо від цього залежить наскільки плідним буде Ваше життя з позиції вічності.